شرایط و ضوابط ثبت، پرداخت و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. ثبت سفارش در تک کادو به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل، در اولین روز کاری به آن رسیدگی میگردد.

- نحوه ارسال و پرداخت سفارشات به صورت های زیر انجام می پذیرد:

  • پست سفارشی و تحویل در محل: در این روش هزینه محصول بعد از تحویل مامور پست درب منزل بصورت نقدی پرداخت می شود و زمان تحویل بین 4 الی 7 روز کاری می باشد.
  • پست پیشتاز و تحویل در محل: در این روش هزینه محصول بعد از تحویل مامور پست درب منزل بصورت نقدی پرداخت می شود و زمان تحویل بین 2 الی 4 روز کاری می باشد.
  • پست سفارشی و پرداخت آنلاین: در این روش هزینه محصول بعد از ثبت سفارش و اتصال کاربر به درگاه بانک ملت بصورت آنلاین پرداخت می شود و زمان تحویل بین 3 الی 5 روز کاری می باشد. در ضمن سفارشاتی که با این روش قبل از ساعت 1 بعدالظهر انجام شود در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد ساعت 1، فردای روز سفارش ارسال می گردد.
  • پست پیشتاز و پرداخت آنلاین: در این روش هزینه محصول بعد از ثبت سفارش و اتصال کاربر به درگاه بانک ملت بصورت آنلاین پرداخت می شود و زمان تحویل بین 1 الی 2 روز کاری می باشد. در ضمن سفارشاتی که با این روش قبل از ساعت 1 بعدالظهر انجام شود در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد ساعت 1، فردای روز سفارش ارسال می گردد.
  • ارسال با پیک موتوری: این روش مخصوص مشتریان تهرانی می باشد که پس از ثبت سفارش با این روش از طرف سایت با مشتری تماس گرفته می شود و هماهنگی های لازم جهت ارسال مرسوله صورت می گیرد. هزینه ارسال در این روش بسته به محل تحویل کالا متفاوت است و زمان تحویل 2 ساعته می باشد.
  • تحویل و پرداخت حضوری: این روش هم مخصوص به مشتریان در شهر تهران است که می توانند با انجام هماهنگی قبلی که از طریق شماره های تماس فروشگاه انجام می دهند بصورت حضوری به آدرس فروشگاه مراجعه نموده و کالای خود را تهیه نمایند.

- فروشگاه تک کادو با شرکت پست جمهوری اسلامی طرف قرارداد است و ارسال محصولات با همکاری این شرکت صورت می پذیرد. زمان تحویل با روش های مختلف پستی ذکر شده در بالا نیز از طرف این شرکت اعلام شده است.

- در صورتی که خواهان تحویل فوری محصول خود هستید حتما از روش "ارسال با پست پیشتاز و پرداخت آنلاین" و یا "ارسال با پیک موتوری" استفاده نمایید.

- کاربر در هنگام ثبت سفارش موظف به وارد کردن اطلاعات دقیق خواسته شده (مخصوصا آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه) می باشد تا امکان پیگیری و ارسال سفارش برای تک کادو وجود داشته باشد.

- درصورتی که سفارش دچار نقص و یا آسیبی باشد حتما تا ۴۸ ساعت کاری بعد از تحویل به اطلاع فروشگاه تک کادو رسانده شود تا بعد از انجام بررسی و تایید مشکل، در صورت مقصر شناخته شدن فروشگاه، نسبت به بازگرداندن کالا و تعویض یا واریز هزینه محصول به حساب مشتری اقدامات لازم صورت پذیرد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

- کد سفارشات ثبت شده توسط کابران از طریق ایمیل و پیام کوتاه به اطلاع آنها خواهد رسید و پس از آن نیز فروشگاه تک کادو سریعا کالا را پردازش نموده و جهت ارسال کالا با مشتری تماس میگیرد و در صورت تایید تلفنی کالا بسته بندی و ارسال می گردد.

- حق کنسل نمودن سفارش برای مشتری پس از ثبت سفارش محفوظ بوده و در صورت موجود نبودن محصول برای مشتری امکان تغییر سفارش وجود دارد و در غیر اینصورت و عدم تمایل مشتری هزینه به حساب وی عودت داده می شود.

- محصولات روزانه از لحاظ قیمت به روز رسانی میشوند و در صورتی که محصولی موجود نباشد در سایت اطلاع رسانی می شود.